Nabízíte pomoc?

Je spousta způsobů, jak se můžete zapojit.

Aktuálně hledáme:

  • Ukrajinsky či rusky mluvící/ho psychoterapeuta/psychoterapeutku
  • Ekonoma, co by nám pomáhal s plánováním a řešením financí
Ozvat se můžete na zu.srumova@gmail.com. Děkujeme! 🙂

Sháníme možnosti dlouhodobého ubytování. Klidně částečně nebo úplně placené. Nabízíte?
Vyplňte nám prosím formulář. Děkujeme!

Nabízíte zaměstnání? Skvělé, máme burzu práce!

Na spoustu věcí potřebujeme finance. Jídlo, kurzy češtiny, asistence, platy Ukrajinců, kteří se na aktivitách podílejí… Přispět je snadné, město má sbírku.

Můžete být k dispozici lidem z Ukrajiny? Mluvíte ukrajinsky či rusky, můžete jim či nám pomoci s překladem či doprovodem? Napište se do veřejné tabulky průvodců. 

Trvanlivé potraviny a drogerii sháníme prakticky stále do humanitárního skladu pro všechny v nouzi.

Darujete vybavení, které by se někomu mohlo hodit? Napište, co nabízíte, do tabulky Hmotné pomoci. Neustále v ní hledáme a věci z ní využíváme. 

Rozhodně potřebujeme právě vás!

Určitě existuje spousta možností, jak se ještě zapojit, jen nás nenapadly. Nebojte se ozvat!

Přidejte se do týmu!

Budeme rádi, když posílíte náš tým… a potřebujeme právě tohle:

  • Ubytovací tým páruje nabídky s poptávkami, které nám chodí. Telefonuje, zjišťuje možnosti, umísťuje lidi. Přesouvá je do středně- a dlouhodobých ubytování, pokud se nějaká objeví. Pokud se do něj chcete přidat, ozvěte se Daniele na 603514929. (Rozhodně jí nevolejte kvůli ubytování.)
  • Logistický tým shání dopravu lidí a věcí, tým sbírek a materiálních potřeb se stará o sbírky a náš skládek v Třebízského ulici. Poptávky na převezení něčeho někam prostě dáváme do whatsapp skupiny, do které se můžete sami přidat tímto odkazem.
  • Burza práce startuje a hledá dobrovolníky, kteří by pomohli lidem z Ukrajiny (ale jako u dalších oblastí i komukoliv dalšímu v nouzi) sehnat v Roztokách a okolí brigádu či zaměstnání a třeba ho na ni i doprovodit a pomoci s prvním setkáním a překladem.
    Ozvěte se Kateřině Staníkové na burzapraceroztoky@gmail.com.
  • Infotým dává věci na web, FB, zanáší do manuálu a všeobecně se snaží, aby to, co se dozvíme, neskončilo ve stoupě. Pokud můžete pomoci s tímhle, ozvěte se Zuzce na zu.srumova@gmail.com.